tel.: +48 (34) 313 85 84 

Druk wielkoformatowy / Banery reklamowe

Banery reklamowe wykonuje się z wysokiej jakości materiałów nylonowych lub tekstylnych. Jest to jeden z najlepszych oraz najprostszych sposobów na promocję firmy. Grafika wykonana techniką druku solwentowego (wysokiej jakości tuszami) charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Druk na materiałach frontlight, blackout, siatka mesh i innych jest wykonywany w oparciu o najnowsze technologie druków solwentowych.

.

Wykonujemy banery reklamowe na gatunkowo najlepszym materiale. Nasz zespół stanowią doświadczeni w tej branży graficy, którzy wykonają każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt. Nadruk na banerze reklamowym wykonujemy ploterami ROLAND, co zapewnia doskonałą jakość wydruku w pełnych kolorach (również metalicznych) oraz w najwyższej rozdzielczości.

Druk wielkoformatowy jest realizowany przy zastosowaniu najnowocześniejszych ploterów, gwarantując znakomitą jakość (wysoką rozdzielczość oraz trwałość) form drukowanych, takich jak: szyldy reklamowe, flagi, naklejki, plakaty itp.

W ofercie również laminowanie oraz BANERY ODBLASKOWE.

Kilka naszych  realizacji banerów reklamowych przedstawiamy poniżej: