tel.: +48 (34) 313 85 84 

Druk cyfrowy

 

Druk cyfrowy  to druk realizowany wprost z komputera, z materiałów dostarczonych w postaci danych komputerowych i drukowany za pomocą cyfrowych maszyn drukarskich. Pracujemy na profesjonalnym sprzecie XEROX.
Druk cyfrowy doskonale sprawdza się przy niskich nakładach. Metodą druku tworzy się między innymi : ulotki, foldery, plakaty, wizytówki, zaproszenia,r óżnego rodzaju etykiety, dokumenty i wiele innych.

Przedstawiamy Państwu drukarki, na których j pracujemy:

 

System pracuje na szerokiej gamie mediow, w tym na papierze powlekanym i niepowlekanym o maksymalnych wymiarach 330mm x 488mm oraz innych, w tym niestandardowych, nosnikach o gramaturach od 64 g/m2 do 300 g/m2. Dodatkowym atutem urzadzenia jest mozliwosc druku dwustronnego na papierze powlekanym i niepowlekanym, o maksymalnej gramaturze 220 g/m2. Najwyzsza jakosc prac jest zapewniona dzięki bardzo wysokiej rozdzielczosci 2400x2400x1 dpi przy liniaturach od 150 do 600 dpi oraz precyzyjnemu pasowaniu stron (awers/rewers) z dokladnoscia do +/- 1.0 mm.
Drukarka pracuje z predkoscia do 70 stron A4 na minutę w kolorze i czerni. Drukuje z jakością charakterystyczną dla systemów najwyższej klasy. Dzięki temu doskonale sprawdza sie przy produkcji albumów fotograficznych, broszur, druków personalizowanych, katalogów, kalendarzy czy pocztówek .