tel.: +48 (34) 313 85 84 

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy wykonywany jest na wielu podłożach, w zależności od tego, jaką rolę ma spełniać. Drukujemy między innymi na: folii samoprzylepnej, folii one way vision, folii wylewnej oraz papierze. Do wykonywania nadruków wykorzystujemy sprzęt najwyższej klasy marki ROLAND. Nowoczesna technologia druku wielformatowego pozwala nam uzyskać doskonałe efekty. Banery reklamowe, szyldy reklamowe, naklejki na folii magnetycznej, plakaty, grafika wystawowa – te i inne formy drukowane ploterami ROLAND prezentują najwyższą jakość.

Plotery te należą do profesjonalnych sprzętów i spełniają wszystkie warunki, jakie należy spełnić w najbardziej profesjonalnym i zaawansowanym druku wielkoformatowym. Przedstawiamy poniżej kilka ploterów, na których pracujemy.

                                 Ploter Roland SOLJET PRO III do druków wielkoformatowych

Roland SOLJET PRO III XC540 MT:

metaliczne kolory,

szerokość druku 1346 mmm

maksymalna rozdzielczość 1440/1440 dpi

Najważniejszą funkcją tej maszyny jest druk wielkoformatowy kolorami metalicznymi (drukuje 6 kolorami) oraz wycinanie po obrysie, co ma zastosowanie w druku m.in. naklejek, naklejek na samochód itp.
     

                                       Ploter Roland JET AJ-1000i

Roland JET AJ-1000i

szerokośc zadruku 2600mm

rozdzielczość 720/720 dpi

Ploter tej jest najszybszy w swojej klasie,Świetna kolorystyka i płynne przejścia tonalne.Wysokiej klasy tusze powodują,że druk jest odporny na ścieranie oraz warunki atmosferyczne.Doskonały do wysokonakładowej produkcjii.

          

                   Druk wielkoformatowy przy użyciu ploterów Roland Soljet Pro III XJ-640 i Roland PRO III XJ 740

 

Roland Soljet Pro III XJ-640  oraz  Roland PRO III XJ 740

Szerokość zadruku  1615mm - XJ-640  oraz 1869mm - XJ 740

maksymalna rozdzielczość 1440/1440 dpi.

Plotery te są bezkonkurencyjne w klasie maszyn XJ,przeznaczone do spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.Idealny do druku grafiki samochodowej,banerów,plakatów,grafiki wystawowej oraz wielu innych.